Biegali po raz siedemnasty

Za rok pobiegną do pełnoletności, bo będzie to osiemnaste już bieganie

W ramach kończących się obchodów Dni Chełmu, tradycyjnie jak co roku od siedemnastu lat, zorganizowany został tzw. „Bieg Trzeźwości”.

Ta sportowa impreza od początku cieszy się zainteresowaniem i chęcią uczestnictwa, biorą w niej udział biegacze od przedszkola po dorosłych i seniorów.

Na starcie tegorocznego – XVII - biegu stanęło 204 zawodników, w kategorii przedszkoli było ich 24, w klasach I – III – 20, w klasach IV-VI – 81. W biegu głównym wystartowało 79 zawodników.

Organizatorem tej sportowej imprezy, przy współudziale szkoły podstawowej nr 2 , jest Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Urząd Gminy, jej członkowie na czele z przewodniczącym Marianem Cisowskim oraz dołączyła się również Rada Gminy.

Dla dorosłych przygotowano tzw. bieg główny, nad jego sprawnym przebiegiem – jak i całej sportowej imprezy - czuwali m.in. Grzegorz Zyzak, nauczyciel, Marian Cisowski oraz członkowie Komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych w gminie.

Pomocą służyli również starsi uczniowie SP2 (w tym uczniowie klas gimnazjum).

Tegoroczne koszulki dla biegaczy były w stonowanym kolorze blado zielonym.

Nagrody, ufundowane przez Komisję i radnych RG, wręczyli zawodnikom wójt Stanisław Jagoda, zastępca Leszek Maciejowski wraz z przewodniczącym Komisji Marianem Cisowskim.

 

Wyniki XVII biegu gminnego:

Kategoria przedszkola:

I - Martyna Kosmalska i Jakub Morkisz

II - Oliwia Dreźniok i Karol Miernik

III - Amelia Bienik i Wojciech Tuszyński

Klasy I-III

I - Amelia Pastuszka i Filip Mikołajczyk

II - Kinga Stania i Szymon Klimek

III - Kinga Kostyra i Mateusz Goczoł

Klasy IV – VI

I - Zuzanna Wyrwa i Jakub Lesiecki

II - Helena Sikora i Wiktor Witek

III - Emilia Sebastian i Dominik Pyras

Bieg główny:

Klasy VII i VIII oraz gimnazjaliści

I - Oliwia Piechówka i Kacper Januszek

II - Julia Zygmunt i Janusz Kapuściok

III - Julia Seweryn i Sergiusz Młoczek

Kategoria do lat 35

I - Joanna Janko i Robert Adamski

II - Agata Piwowarczyk i Dominik Płonka

III - Joanna Kostka i Daniel Miemczok

Powyżej 35 lat

I - Marzena Rozmus i Jacek Seweryn

II - Ewa Filipowska i Andrzej Strojny

III - Andrzej Seweryn

 

  bieg1   bieg2

  bieg3   bieg4

  bieg5   bieg6

   bieg8   bieg9  

   bieg10   bieg11    

   bieg12   bieg13  

   bieg14   bieg16  

   bieg17   bieg18  

   bieg19   bieg20 

   bieg21   bieg22 

 

STAROSTWO POWIATOWE

Obywatel

 

CEIDG

NARODOWE SIŁY REZERWOWE

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia

Biznes.gov.pl

Klauzula informacyjna dla interesantów Urzędu Gminy w Chełmie Śląskim (RODO) rozwiń
Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.chelmsl.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.