Dziś wybrzmiał ostatni dzwonek, który symbolicznie zakończył rok szkolny 2025/2026.
To wyjątkowy moment podsumowań, wzruszeń i radości z osiągniętych sukcesów.
Serdeczne gratulacje kierujemy do wszystkich Uczniów, którzy dzięki swojej wytrwałości, zaangażowaniu i ciężkiej pracy zdobywali wiedzę oraz rozwijali swoje talenty.
Życzymy, aby każdy sukces był motywacją do dalszego odkrywania swoich pasji i realizacji marzeń.
Słowa uznania i podziękowania kierujemy również do Nauczycieli, Dyrektorów oraz wszystkich Pracowników oświaty za codzienny trud, cierpliwość, oddanie i troskę o rozwój młodego pokolenia.
Dziękujemy także Rodzicom i Opiekunom za wsparcie, motywację oraz współpracę ze szkołami przez cały rok szkolny. Państwa zaangażowanie odgrywa niezwykle ważną rolę w edukacji i wychowaniu dzieci.
– Zakończenie roku szkolnego to czas satysfakcji z osiągniętych celów i wdzięczności za wspólny wysiłek. Wszystkim uczniom gratuluję wytrwałości, nauczycielom dziękuję za ich ogromne zaangażowanie, a rodzicom za codzienne wsparcie swoich dzieci. Życzę wszystkim spokojnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych odpoczynku oraz niezapomnianych chwil – mówi Wójt Gminy Chełm Śląski Andrzej Seweryn.
– Gratuluję całej społeczności szkolnej doskonałych wyników nauczania, pozyskanych nowych umiejętności , a także szczęśliwie i bezpiecznie zakończonego roku szkolnego. Wasza praca i zaangażowanie - zarówno nauczycieli, dzieci i rodziców widoczne są bardzo w wysokich wynikach nauczania. Z serca gratuluję. Niech letni wypoczynek będzie czasem radości, rodzinnych spotkań i nabierania sił przed kolejnymi wyzwaniami. Życzę wszystkim mieszkańcom, aby wakacje upłynęły w zdrowiu, bezpieczeństwie i doskonałych nastrojach – mówiła Przewodnicząca Rady Gminy Chełm Śląski Ewa Hołda.
Wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom oraz Pracownikom placówek oświatowych życzymy pięknych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, nowych inspiracji, ciekawych podróży i wielu powodów do uśmiechu.
Do zobaczenia po wakacjach!