Dziś wybrzmiał ostatni dzwonek, który symbolicznie zakończył rok szkolny 2025/2026. 

To wyjątkowy moment podsumowań, wzruszeń i radości z osiągniętych sukcesów. 

Serdeczne gratulacje kierujemy do wszystkich Uczniów, którzy dzięki swojej wytrwałości, zaangażowaniu i ciężkiej pracy zdobywali wiedzę oraz rozwijali swoje talenty. 

Życzymy, aby każdy sukces był motywacją do dalszego odkrywania swoich pasji i realizacji marzeń.

 Słowa uznania i podziękowania kierujemy również do Nauczycieli, Dyrektorów oraz wszystkich Pracowników oświaty za codzienny trud, cierpliwość, oddanie i troskę o rozwój młodego pokolenia. 

Dziękujemy także Rodzicom i Opiekunom za wsparcie, motywację oraz współpracę ze szkołami przez cały rok szkolny. Państwa zaangażowanie odgrywa niezwykle ważną rolę w edukacji i wychowaniu dzieci. 

– Zakończenie roku szkolnego to czas satysfakcji z osiągniętych celów i wdzięczności za wspólny wysiłek. Wszystkim uczniom gratuluję wytrwałości, nauczycielom dziękuję za ich ogromne zaangażowanie, a rodzicom za codzienne wsparcie swoich dzieci. Życzę wszystkim spokojnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych odpoczynku oraz niezapomnianych chwil – mówi Wójt Gminy Chełm Śląski Andrzej Seweryn. 

Gratuluję całej społeczności szkolnej  doskonałych wyników nauczania,  pozyskanych nowych umiejętności , a także szczęśliwie i bezpiecznie zakończonego roku szkolnego.  Wasza praca i zaangażowanie - zarówno nauczycieli, dzieci i rodziców widoczne są bardzo w wysokich wynikach nauczania. Z serca gratuluję.  Niech letni wypoczynek będzie czasem radości, rodzinnych spotkań i nabierania sił przed kolejnymi wyzwaniami. Życzę wszystkim mieszkańcom, aby wakacje upłynęły w zdrowiu, bezpieczeństwie i doskonałych nastrojach – mówiła Przewodnicząca Rady Gminy Chełm Śląski Ewa Hołda. 


Wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom oraz Pracownikom placówek oświatowych życzymy pięknych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, nowych inspiracji, ciekawych podróży i wielu powodów do uśmiechu. 

Do zobaczenia po wakacjach!