To wyjątkowe wyróżnienie stanowi wyraz uznania dla wieloletniej, pełnej zaangażowania pracy zawodowej, wysokiego profesjonalizmu oraz niezwykłej umiejętności łączenia fachowej wiedzy z empatią, życzliwością i troską o drugiego człowieka. Jest także dowodem uznania dla codziennej służby na rzecz pacjentów oraz lokalnej społeczności.
– Statuetka „Diamentowy Czepek” jest wyróżnieniem przyznawanym osobom, które swoją postawą i pracą stanowią wzór dla innych. Pani Beata Żołna od lat udowadnia, że zawód pielęgniarki to nie tylko profesjonalizm i wiedza, ale przede wszystkim ogromne serce dla drugiego człowieka. Serdecznie gratuluję tego zaszczytnego wyróżnienia i życzę dalszych sukcesów zawodowych, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – Wójt Gminy Chełm Śląski Andrzej Seweryn.
W imieniu mieszkańców Gminy Chełm Śląski składamy Pani Beacie Żołnie serdeczne gratulacje oraz wyrazy najwyższego uznania. Dziękujemy za codzienne zaangażowanie, troskę o zdrowie mieszkańców i wzorową postawę, która jest powodem do dumy dla całej naszej społeczności. Życzymy Pani Beacie kolejnych sukcesów zawodowych, niegasnącej pasji do wykonywanej pracy, zdrowia, satysfakcji oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.