Rusza nabór do nowo tworzonego Klubu Seniora w Gminie Chełm Śląski.
Wójt Gminy Chełm Śląski Andrzej Seweryn oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej serdecznie zapraszają wszystkich starszych mieszkańców gminy do udziału w zajęciach nowo tworzonego Klubu Seniora.
To wyjątkowe miejsce zostało stworzone z myślą o osobach, które chcą aktywnie spędzać czas, rozwijać swoje zainteresowania, poznawać nowych ludzi oraz uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności.
Pragniemy, aby Klub Seniora stał się przestrzenią pełną życzliwości, rozmów, wspólnego działania i codziennej radości.
Klub będzie otwarty dla Państwa codziennie — od poniedziałku do piątku.
W planach przewidziano między innymi:
- wspólne spotkania przy kawie i herbacie,
- zajęcia rozwijające pasje i zainteresowania,
- warsztaty tematyczne i integracyjne,
- zajęcia aktywizujące,
- wycieczki i wspólne wyjazdy,
- wydarzenia okolicznościowe,
- spotkania integracyjne.
Chcemy, aby Klub Seniora był miejscem, do którego będzie się wracało z przyjemnością — drugim domem, w którym można miło spędzić czas, porozmawiać, odpocząć od codziennych obowiązków i po prostu być razem.
Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Klubie Seniora prosimy o kontakt telefoniczny lub osobiste zgłaszanie się do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chełmie Śląskim przy ul. Techników 18.
Telefon kontaktowy: 32 / 225 76 95
Kierownik GOPS Romana Parduła i pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą w dopełnieniu niezbędnych formalności.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i udziału w tworzeniu tego wyjątkowego miejsca dla seniorów naszej gminy!
Nie zwlekajcie zadzwońcie już dziś!